жовті сторінки додати сайт до каталога
LVIVPORT.COM | ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ | ДІВОЧІ ПОСИДЕНЬКИ | АУКЦІОН | ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ | ПРОСПОРТ | VW КЛУБ | АВТОПОРТАЛ | РОБОТА
АТ «ОКСІ БАНК» - Жовті сторінки львівського інтернету
Жовті сторінки львівського інтернету
Каталог   Додати посилання   Карта  
 
Опис сайту

АТ «ОКСІ БАНК»

URL сайту:
Категорії:
Опис:
АТ «OKCI БАНК» надає всі види банківських послуг. З часу отримання ліцензії 3.10.08 р. банк виконує всі економічні нормативи, а також норматив обов’язкового резервування.
Повний опис:
АТ «OKCI БАНК» надає всі види банківських послуг. Гарантії надійності. Перспективи вигідної співпраці. З часу отримання ліцензії 3 жовтня 2008 року банк виконує всі економічні нормативи, а також норматив обов’язкового резервування. Не зафіксовано жодного факту невчасного повернення депозиту чи перерахування коштів. Банк має ліцензію НБУ № 247 від 13 жовтня 2009 р. та Свідоцтво учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 200 від 13.05.2009 р. ОСНОВНІ ПОСЛУГИ БАНКУ Кредити для юридичних та фізичних осіб; Надання гарантій та поручительств; Факторинг; Прийом депозитів у національній та іноземних валютах; Розрахунково-касове обслуговування та оформлення довідок про стан рахунку; Обслуговування зовнішньоекономічної діяльності; Перевезення цінностей та інкасація коштів; Оренда індивідуальних сейфів; Прийом комунальних та інших платежів; Здійснення переказів з поточних рахунків; Валютно-обмінні операції та обмін зношеної валюти; Операції з банківськими металами (купівля-продаж, розміщення на депозит та відповідальне зберігання), а також продаж ювілейних та ін. монет; Прийом та обслуговування переказів міжнародних систем Western Union, MoneyGram, Anelik, Аверс.
Оцінка модератора: Ні
Оцінка користувача: Ні
Переходів на сайт:2252
Переходів з сайту:0
Коментарі:
Коментарів немає

Додати свій коментар:

Ім'я:

E-Mail адреса:

Коментар:

Ваша оцінка:

Введіть число, яке Ви бачите на малюнку:


реклама:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (26)