жовті сторінки додати сайт до каталога
LVIVPORT.COM | ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ | ДІВОЧІ ПОСИДЕНЬКИ | АУКЦІОН | ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ | ПРОСПОРТ | VW КЛУБ | АВТОПОРТАЛ | РОБОТА
Оголошення з купівлі та продажу вживанo ї спецтехніки - Жовті сторінки львівського інтернету
Жовті сторінки львівського інтернету
Каталог   Додати посилання   Карта  
 
Опис сайту

Оголошення з купівлі та продажу вживанo ї спецтехніки

URL сайту:
Категорії:
Опис:
Українськомовний інтернет-портал з купівлі та продажу російської та зарубіжної вживаної спецтехніки: екскаватори, крани, навантажувачі, бульдозери, складська техніка та вантажний транспорт.
Повний опис:
MachineryZone це міжнародний Україномовний інтернет-портал з купівлі та продажу б / у спецтехніки, дорожньо-комунальної техніки, лісогосподарського устаткування, дорожнього та вантажного транспорту. MachineryZone пропонує на продаж більше 102594 одиниць б / у спецтехніки, які продаються дилерами, оптовими продавцями, підприємствами та приватними особами. На нашому сайті на вас чекає широкий вибір б / у спецтехніку - бульдозери, екскаватори, навантажувачі, кар'єрні самоскиди, автогрейдери, міні екскаватори, вилочні навантажувачі, підйомники і вантажна техніка. Machineryzone це міжнародний ринок з купівлі та продажу будівельного обладнання: обладнання для сайту, транспортне та вантажопідйомне обладнання, інвентар для лісництва та підйомники. Machineryzone пропонує понад 100000 одиниць б / в будівельного обладнання на продаж дилерам, торговців, але і кінцевим користувачам. Machineryzone предлогает наступні види спецтехніки: екскаватори, міні-екскаватори, навантажувачі, кар'єрні самоскиди, бульдозери, грейдери, дробильні установки, ресайклера і останнє, але не менш важливо, лісозаготівельної техніки. Інтерфейс доступний на 14 язикax, це буде сприяти міжнародній біржовій площадці де проводяться консультації більш ніж 150 країнах по всьому світу. Реєстрація на сайті безкоштовна і дозволяє публікувати оголошення o продажe, пошук оголошення та реєстрації, як тільки будуть опубліковaнни нові oб'явленія, що відповідають вашому пошуку, ви будете сповіщені по електронній пошті. А також доступна оренда будівельної техніки.
Оцінка модератора: Ні
Оцінка користувача: Ні
Переходів на сайт:2233
Переходів з сайту:1
Коментарі:
Коментарів немає

Додати свій коментар:

Ім'я:

E-Mail адреса:

Коментар:

Ваша оцінка:

Введіть число, яке Ви бачите на малюнку:


реклама:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (17)