жовті сторінки додати сайт до каталога
LVIVPORT.COM | ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ | ДІВОЧІ ПОСИДЕНЬКИ | АУКЦІОН | ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ | ПРОСПОРТ | VW КЛУБ | АВТОПОРТАЛ | РОБОТА
Oktell IP PBX - VoIP телефонна станція на базі Windows - Жовті сторінки львівського інтернету
Жовті сторінки львівського інтернету
Каталог   Додати посилання   Карта  
 
Опис сайту

Oktell IP PBX - VoIP телефонна станція на базі Windows

URL сайту:
Категорії:
Опис:
Програмна міні-АТС, яка може повністю замінити традиційну офісну телефонну станцію, забезпечивши усіх працівників якісним зв'язком з великою кількістю додаткових можливостей.
Повний опис:
Oktell IP PBX — офісна телефонна станція на основі мережевого протоколу IP, призначена для телефонізації малих і средніх офісів з кількістю внутрішніх підключень від 2 до 250 працівників. Незалежно від місця розташування ви можете підключити до Oktell IP PBX ваш віддалений підрозділ, склад, магазин, або домашнього працівника і вони будуть так само доступні для викликів і переключень, якщоб знаходилися в одному будинку. При цьому для з'єднання з ними непотрібно використовувати міські телефонні лінії, тому що телефонний сигнал передається по мережі Інтернет і створює ваш особистий корпоративний IP канал. Для підключення телефонів, що знаходяться в офісі до Oktell IP PBX, не потрібно протягувати телефонні дроти, а можна використовувати вашу локальну мережу, а це означає те, що ви зможете легко телефонізувати кожне робоче місце і кожного працівника. Oktell IP PBX не залежить від обладнання. Для початку її використання необхідно лише встановити програму Oktell IP PBX на комп'ютер — і комп'ютер перетвориться на потужну сучасну телефонну станцію, яка буде служити вам довгі роки. Oktell IP PBX не може морально застаріти, так як це програмне забезпечення, яке постійно удосконалюється і вбирає у себе новітні технології в галузі зв'язку. При використанні IP-АТС Oktell ви отримуєте велику кількість додаткових можливостей у порівнянні з класичною телефонною станцією. Вам будуть доступні не лише стандартні функції прийому, утримання і переключення викликів, але й запис розмов, інтелектуальна маршрутизація, розширена статистика, багаторівневі голосові меню, відображення інформації про вхідні і пропущені дзвінкі на вашому комп'ютері, а також можливість створення різноманітних автоматичних сервісів.
Оцінка модератора: Ні
Оцінка користувача: Ні
Переходів на сайт:1058
Переходів з сайту:134
Коментарі:
Коментарів немає

Додати свій коментар:

Ім'я:

E-Mail адреса:

Коментар:

Ваша оцінка:

Введіть число, яке Ви бачите на малюнку:


реклама:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (26)