жовті сторінки додати сайт до каталога
LVIVPORT.COM | ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ | ДІВОЧІ ПОСИДЕНЬКИ | АУКЦІОН | ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ | ПРОСПОРТ | VW КЛУБ | АВТОПОРТАЛ | РОБОТА
Юридична фірма "Цезар" - Жовті сторінки львівського інтернету
Жовті сторінки львівського інтернету
Каталог   Додати посилання   Карта  
 
Опис сайту

Юридична фірма "Цезар"

URL сайту:
Категорії:
Опис:
Юридична фірма "Цезар" здійснює комплексне юридичне обслуговування юридичних осіб та підприємців. Головною спеціалізацією є податкове та господарське право. Більшість наших працівників є адвокатами.
Повний опис:
Юридична фірма «Цезар» була заснована 15 березня 1995 р. непересічним юристом випускником юридичного факультету Львівського Національного університету імені Івана Франка - Орестом Богдановичем Сосяком. Засновником підприємства профілем було одразу обрано комплексне обслуговування юридичних осіб. Такого профілю фірма дотримується й надалі. Метою послуг Юридичної фірми «Цезар» є створення правової складової захисту та подальшої експансії бізнес інтересів клієнта. Наші юристи володіють значними знаннями та досвідом в галузях українського і міжнародного права, що підтверджується репутацією у клієнтів та судовою практикою. Працівники фірми володіють російською, англійською та німецькою мовами. Наявність цих факторів пояснює вибір іноземними інвесторами саме нашої фірми як суб’єкта надання правової допомоги. Юридична фірма «Цезар» в різний час надала і надає юридичні послуги більш як 100 компаніям - як українським, так і іноземним, а також фізичним особам. З моменту створення фірма переживала різні часи, проте постійно розвивалась. В результаті на сьогоднішній день фірма підійшла з серйозним багажем знань та досвіду. Партнери та працівники фірми отримали звання адвоката. Маючи на меті і в подальшому Вам допомагати, ми пропонуємо Вам нашу співпрацю. Нашим профілем і надалі залишається Комплексне обслуговування юридичних осіб. Ми переконані, що конкуренція підвищує якість послуг. Тому, можливо, варто диверсифікувати джерела правових послуг.
Оцінка модератора: Ні
Оцінка користувача: Ні
Переходів на сайт:559
Переходів з сайту:160
Коментарі:
Коментарів немає

Додати свій коментар:

Ім'я:

E-Mail адреса:

Коментар:

Ваша оцінка:

Введіть число, яке Ви бачите на малюнку:


реклама:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (29)